Öneri Formu


Hakkımızda

Sezerler Kaplıca Motel Limited Şirketi Olarak 1994 Yılından İtibaren Apart Otel Olarak Hizmet Vermekteyiz, Siz Değerli Misafirlerimizden Gelen Yoğun İstek Üzerine 2011 Yılında Hotel Sektörüne Daha İyi Hizmet Verebilmek Adına TERA LİFE TERMAL ismi ile Faaliyete Geçmiş Bulunmaktayız.

Hotel Kısmında Toplam 84 Odamız il 244 Yatak Kapasitemiz Bulunmaktadır. Bunlardan 29 Oda Suit Oda(Oturma ve Yatak Odası) 12 Oda Twin (2 Ayrı Yatak) 37 Oda Standart 6 Oda King Tiplidir.

2 Adet Türk Hamamı,2 Adet Aqua Park, 2 Adet Sauna, Fin Hamamı, Fitness Center, 2 Adet Kapalı Yüzme Havuzu, 2 Adet Termal Havuz, 2 Adet Şok Duş ve Spa-Fizyo Terapi Merkezi Bulunmaktadır.

Otelimize Evcil Hayvan Kabul Edilmemektedir. 200 Araçlık Açık Otopark Çamaşır Yıkama ve Kuru Temizleme Hizmeti Verilmektedir. 24 Saat Oda Servisi Hizmetimiz Mevcuttur.

Türkiye'de Radon Gazı İçeren 14 Termal Sudan birine sahiptir. İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Tıbbi Ekolojik ve Hidroklimatoloji Ana Bilim Dalının Raporuna Göre, Kozaklı'nın Suyu "Termomineral","Termal","Mineralli Su"Olarak tanımlanmıştır. "Florürlü Su" Karekterindendir. Bu da Özellikle Balneolojik Tedavilerde etkili olduğu anlamına gelmektedir. ISISI: 27 ºC - 98 ºC PH DEĞERİ: 6,7 - 7 Florürlü, Sülfatlı, Bikarbonatlı, Sodyumlu,Kalsiyumlu ve Radyoaktif Bileşimli.

Vizyonumuz

İlçemizin önde gelen şirketlerinden Sezer Termal Kaplıca Motel İnş. Nak. Taah. Tur. Tic. Ltd. Şti. bünyesinde faaliyet gösteren Sezerler Thermal Hotel,Otelcilik sektöründe Türkiye’nin sayılı firmaları arasında yer almayı hedeflemekte olup şirketimiz, göstermiş olduğu faaliyet ve hizmetlerini yürütürken müşteri memnuniyetini maksimum düzeye çıkarmak ve sektöründeki her türlü ihtiyaca cevap verebilmek üzere değişen ve gelişen teknolojiyi de yakından izlemekte ve hizmet politikasına en iyi şekilde yansıtmaktadır.

İç Anadolu 'nun incisi Sezerler Thermal Hotel siz misafirlerimizin iş ve sosyal hayatına en modern, en kapsamlı ve donanımlı oteli olarak hizmet vermek amacındadır.

Sezerler Thermal Hotel, Geleneksel misafirperverlik anlayışını çağdaş bir yorumla sentezleyip konukların mutlu bir şekilde ayrılması için planlanmış, olmak isteyeceğiniz mekan haline dönüştürülmüştür. Kozaklı adına yakışır bir tesisle ve hizmetle tanıtmak en önemli hedefimizdir.

Misyonumuz

Sezerler Thermal Hotel çalışanları olarak temel amacımız, kaliteden ödün vermeden standartların üzerinde bir hizmet sunarak, işimize duyduğumuz saygıyı misafirlerimizin mutluluğuna ve gülümsemesine çevirmektir.

Ortak Değerlerimiz

İşimizi en iyi şekilde yapmak ve iş ahlakı ilkelerine bağlı kalmak temel prensibimizdir.
Çevreye ve kültürel mirasımıza özen gösteririz.
İnsana ve eğitime özel bir önem veririz.
Yönetim anlayışımızın temelinde "Katılımcı Yönetim Yaklaşımı" yatar.
Kalite anlayışımız hizmette farklılık yaratmaktır.